מרוול קומיקס

מרוול קומיקס

קולקציית מרוול קומיקס חדשה ומגוונת עם הגיבורים המוכרים לנו: קפטן אמריקה, קפטן מרוול, ספידרוומן הנצחית בשחור ואדום, תור ועוד וגם להם מבחר אביזרים מיוחד כגון מגנים, כפפות, מסכות ועוד… אצלנו בקולקציית מרוול קומיקס לשנת 2020 תוכלו למצוא את התחפושות האהובות גם לבנים וגם לבנות בכל גיל, תרצו להתחדש באחת מהתחפושות שלנו? היכנסו לאתר הקליקו על הקטגוריה וצפו במגוון התחפושות.

תחפושות מרוול קומיקס

השנה שושי זוהר נתנה הכל על מנת להעניק לכם את התחפושות של מרוול קומיקס במה הכי גבוהה שיש, השקענו בבדים האיכותיים, בעיצוב המהפנט, בצבעים המחודדים ואתם יכולים לבחור עכשיו את התחפושת האהובה עליכם בקלות ובמהירות, תחפושות מרוול קומיקס נועדו גם לילדים ולידות, גם לבני נוער וגם לנשים וגברים, אין ספק שחברת שושי זוהר השנה התעלתה על עצמה – אך זה רק בזכותכם – הלקוחות היקרים שלנו.

אז מי היא הדמות האהובה עליכם בקטגוריה זו?

אייקון מן, תאנוס , גרוט, קפטן אמריקה, האלק, תור ? לא משנה במי תבחרו … תוכלו למצוא אותה אצלנו באתר ובחנויות המשווקות. אל תחכו לרגע האחרון, כעת כל התחפושות נמצאות בחנויות ובכל המידות, היערכו לפורים כבר היום על מנת שהילד שלכם יהיה בטוח שיש לו בארון את התחפושת האהובה עליו. מגוון התחפושות של מרוול קומיקס במחירי מבצע מיוחדים – אל תפספסו!

  • תחפושת קפטן אמריקה

אודותינו

חברת שושי זוהר קיימת למעלה מ 20 שנה ובכל שנה מעניקה ללקוחותיה עוד ועוד קטגוריות חדשות מתחום עולם הטלוויזיה, הדמויות האהובות ועוד… העיצובים תמיד חדישים ומהפנטים, הבדים איכותיים והמחירים ? הכי נוחים שיש – במיוחד עבורכם.
אצלנו באתר תוכלו למצוא כל תחפושות שרק תרצו, היכנסו כעת והתרשמו. רשימת החנויות המשווקות נמצאת באתר שלנו – תתחדשו.

02688marveloveralladultsmlm-400x600