תחפושת נועה קירל

תחפושת נועה קירל

לקוחות יקרים, פורים 2020 מתקרב בצעדי ענק וכבכל שנה אנו נערכים לחג עבורכם חודשים לפני, בתחפושות הכי חדשות והכי טרנדיות שיש, השנה נועה קירל כובשת את בנות הנוער והילדות ומעניקה להן מגוון אפשרויות של תחפושות בכל הדגמים והעיצובים הכי מרשימים שיש! היכנסו לאחת מחנויות הדגל שלנו והתרשמו ממגוון הדגמים הרחב של נועה קירל.

אז מה כוללת הקוקלציה החדשה?

מגוון התחפושות של נועה קירל לשנת 2020 מעוצבות ברמה הכי גבוהה שיש , הקולקציה מעושרת ברובה בפייטים ונצנצים המזורים עם נועה קירל ומייחדים אותה, בקולקציה השנה תהנו גם ממגוון אביזרים מיוחדים, עשירים וייחודיים כגון: צמידים, עגילים, כובעים, תיקי מותן, פאוצ'ים מיוחדים ועוד מבחר אפשרויות עם הלוגו של נועה קירל.

מה עוד תמצאו השנה בחנויות?

כבכל שנה מעניקה חברת שושי זוהר תחפושות לתינוקות, לילדים ולילדות בכל מידה, לבני נוער, למבוגרים, לזוגות ולמגזר הדתי, אצלנו תוכלו למצוא כל תחפושות שרק תרצו, אתם כבר יודעים למה תרצו להתחפש השנה? חפשו אצלנו באתר את התחפושת שבה אתם מעוניינים ומגוון אפשרויות יעלו לכם, לכל דגם ודגם קיימות אצלנו מבחר אופציות לבחירתכם. גיבורי על, כוכבים, נסיכות, דיסני, דמיוני ועוד… הכל באתר ובחנויות!

נשמח לראותכם

היכנסו לאתר שלנו וחפשו את רשימת החנויות אליה אנו מפיצים את מגוון התחפושות שלנו, בחרו את המקום הקרוב ביותר לאזור מגוריכם והגיעו להתרשם, הצוות המקצועי בכל חנות יעמוד לשירותכם, ימליץ ויעזור. התחפושות שלנו מגיעות במגוון מידות – כך שאם תגיעו מוקדם לחנויות ולא תחכו לרגע האחרון של לפני פורים תוכלו למצוא כל מה שתרצו בקלות ובמהירות. אז אל תחכו לרגע האחרון והגיעו למדוד ולהתחדש כבר היום בתחפושות של נועה קירל או בכל תחפושת אחרת מהמגוון שלנו, והעיקר שיהיה חג שמח ומהנה.

03046_noa_silver-green-copy-400x600