תחפושות חיילים

תחפושות חיילים

חג פורים 2019 כבר בפתח וזה הזמן להתאבזר בהתאם, בישראל לא מחכים לרגע האחרון ופוקדים את חנויות התחפושות כבר היום! גם אם מדובר על מספר שבועות או חודשים לפני הגיעו של החג זה הזמן הכי טוב כדי להגיע לחנויות בשלווה וברוגע, לעבור בין מדפי התחפושות, לגעת, למדוד, להרגיש ולהתחדש. אם תחכו לרגע האחרון אתם או ילדיכם עלולים להישאר ללא התחפושת המיועדת ותצטרכו לחפש תחפושת אחר – ואנחנו בטוחים
שילדכם היה מאוד רוצה להתחפש למשהו ספציפי ושלא ימצאו לו תחליף ועל כן – פנו כמה שעות והגיעו לערב מהנה וכיפי של חיפוש התחפושת המושלמת. תחפושות, מעוצבות במחירים מפתיעים.

תחפושת טייס קרב

יודעים כבר למה אתם רוצים להתחפש?

אם יש לך בנים אז רוב הסיכויים שהוא יבחר להתחפש לדמות טלוויזיונית כלשהי שהוא אוהב מאוד או לחלופין יבחר להתחפש לחייל או שוטר לדוגמא. השנה שושי זוהר חידשה והפתיעה בליין מכובד ומרשים של חיילים וחיילות. מגוון התחפושות גדול ובמגוון סגנונות כגון: גולני, צנחנים, סיירת מטכ"ל, טייסים, טייסי קרב, חילים מן השורה, ועוד. רבים מהבנים בוחרים ומבקשים להתחפש לחיילים בעקבות הזדהותם למולדת ולחיילים
אשר משרתים בצה"ל. מגוון התחפושות מלוות בסמלים, בתגים ובבדים מיוחדים. אנו מזמינים אתכם להגיע לחנויות הצעצועים/התחפושות ולהתרשם ממגוון החיילים והחיילות הגדול והחדש של שושי זוהר.

תחפושת אריות ים

עוד לא קיבלתם החלטה?

לעיתים זה לא פשוט לבחור תחפושת מבין כל המבחר העצום, אתם מגיעים לחנות ויכולים "ללכת לאיבוד" בין מדפי התחפושות, המון סוגים, צבעים, אביזרים מידות וכו' עומדות לרשותכם והילד מתלבט, מחליף, משנה את דעתו וכו'… אנו תמיד ממליצים ללכת עם בחירת הילד ולא לנסות להשפיע עליו למשהו שאתם הייתם רוצים להתחפש.
הבחירה בתחפושת היא שלו/שלה בלד – והם צריכים להרגיש איתה נוח ובכיף למשך כל שעות היום ולכן תנו להם ליהנות מהבחירה ואל תלחצו עליהם להיות מי שהם לא. אם אתם רוצים לקצר את זמן בחירת התחפושת ולא מעוניינים להתלבט בחנות עצמה אנו ממליצים להיכנס יחד עם הילד בבית לאתר של שושי זוהר ולהתרשם ממגוון התחפושות, הילד/ה יכולים לדפדף בכיף בין הגלריות השונות ולבחור בנחת תחפושות ואז כשיש לכם
את הכיוון הרצוי אתם ניגשים לחנות, לוקחים את המידה הנחוצה והצבע ופשוט מתחדשים בקלות ובמהירות

תחפושת יס

תחפושות המגוון

חברת שושי זוהר מעניקה לכם מזה שנים רבות את התחפושות הכי מעוצבות ויפות שיש! צוות המעצבים והתפירה של שושי זוהר מעניקים לכם את מגוון התחפושות הכי מעוצב ומרשים בארץ! עם רמת גימור מוקפדת ובדים איכותיים אתם יכולים להיות רגועים בבחירתכם. כל התחפושות שלנו עומדות בסטנדרטים הכי גבוהים שיש ובכל תווי התקן הנדרשים כחוק ומעבר לכך! אנו דואגים לתחפושות בטיחותיות, פרקטיות ונוחות ללבישה.
תוכלו למצוא בשושי זוהר מגוון תחפושות לתינוקות, ילדים, נשים, גברים, בני נוער וזוגות בכל נושא ובכל מידה. הגיעו והתרשמו – רשימת החנויות באתר של שושי זוהר – היכנסו כעת.

01085sayeretmatkalsmly-400x600