תחפושות מקוריות

תחפושות מקוריות

שושי זוהר מזמינה את קהל לקוחותיה לאתר האינטרנט המחודש והמעוצב הנותן מענה לכלל האוכלוסייה: לתינוקות, לילדים, לבני נוער, לנשים ולגברים. באתר אפשר לראות ולקבל רעיונות והשראה למגוון תחפושות מכל סוג ובכל מידה וכל זאת כדי שתוכלו להגיע לאחת מחנויות התחפושות הנמצאות ברחבי הארץ ולדעת מה לחפש ולאיזו מטרה הגעתם. מומלץ לא להמתין לרגע האחרון ולהגיע לאחת מחנויות שיווק התחפושות הקרובה לאיזור מגוריכם לפני שהמידות והדגמים יאזלו מהמלאי… זה קורה מאוד מהר ולא כדאי שתישארו ללא תחפושת. האתר שלנו בא לעזור לצרכן לכוון את בחירתו ולהגיע לחנויות המחזיקות שושי זוהר תחפושות. תחפושות לפורים, החל מ 19 ₪ בלבד! אל תפספסו!

מגוון התחפושות שלנו

אצלנו בחברת שושי זוהר תוכלו למצוא הכל, אין תחפושת, מקצוע, דמות או רעיון כללי שתרצו ולא תמצאו בין התחפושות של שושי זוהר. אצלנו בחברה מביאים לכם את התחפושות הכי טרנדיות ואופנתיות שיש כך שאתם הולכים להנות מחג הפורים ובענק! באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון דמויות מהסדרות האהובות על הילדים, לדוגמא: סמי הכבאי, בוב הבנאי, בוב ספוג, מיכל, מיקי, הדוד חיים, תותית, הלו קיטי ועוד.. הבוגרים יותר יוכלו
להתחדש בתחפושות מהפסטיגל האחרון – פריסטייל, מהסדרה האהובה כפולה או מכל דמות, מקצוע, חיה אהובה ועוד שבא להם להדמות להם השנה. למבוגרים יש תחפושות יחיד או תחפושות יחיד – המגוון עצום וכיד הדמיון – היכנסו לאתר של שושי זוהר והתרשמו מהמבחר של השנה.

תחפושת חווה

  • תחפושת אריה

מה חשוב לדעת

חשוב מאוד ואף בגדר חובה לרכוש תחפושות איכותית העומדת בכל תווי התקן הנחוצים ותווי האיכות, התחפושת שלכם צריכה להיות בטיחותית ועל כך אסור לכם להתפשר! לתינוקות חשוב לבחור תחפושות ללא חלקים קטנים היכולים להוות סכנה לתינוק, שהבד יהיה נושם ונוח, יש לשים לב שאתם רוכשים לילד תחפושת במידותיו כך שיוכל להרגיש בנוחות למשך כל היום, לבני הנוער והמבוגרים שביננו יש לרכוש תחפושות מבד איכותי, נושם ואוורירי שלא יזיק לגופכם ויתן לכם הרגשת קלילות ונוחות למשך שעות מסיבת הפורים או בכל מטרה אחרת שתרצו. תחפושות קונים רק במקום אמין ובעל ניסיון המעניק לכם אחריות מלאה על מגוון התחפושות ובעל תודעת שירות גבוהה ואמינה.

תחפושת מלכת ויקינג

אודות שושי זוהר

חברת שושי זוהר קיימת למעלה משנים רבות וכבכל שנה תמיד דואגת להתעדכן בכל מה שהכי חם ולוהט בעולם התחפושות! לשושי זוהר מותגים בלעדיים שלא תמצאו בחברות התחפושות האחרות! אצלנו תוכלו למצוא את התחפושות של נועה קירל, מרגי, דמויות מהסדרה כפולה ועוד ליינים חדשים שיצאו השנה במבחר דגמים לבקשת הלקוחות כמו: ליין ה LOL החדש, ליין האיילות המרהיבות, ליין תחפושות חדי הקרן ועוד. המגוון עצום ומתאים לכל גיל ולכל מידה. אז למה אתם הולכים להתחפש השנה? על מה אתם חולמים? היכנסו לאתר שלנו, קבלה השראות ורעיונות, הגיעו לחנויות המשווקות והתחדשו. שירות ואיכות ללא תחרות! תחפושות קונים רק משושי זוהר – החברה האמינה והמוכרת ביותר בישראל לתחפושות.

02573fbijumpsuitteensmlnblister-400x600