תחפושות פרוזן

תחפושות פרוזן

לקוחות יקרים, פורים 2020 כבר בפתח וזה הזמן להתארגן בהתאם, שבו עם הבנות שלכם מול האתר של שושי זוהר, ביחרו יחד איתן את התחפושת לחג הקרוב, תנו להם להתרגש, להנות מחווית הבחירה, וקבלו החלטה נבונה שתהיה מוסכמת על הילדה ועליכם. רוב ילדות ישראל בוחרות להתחפש לדמויות אהובות מעולם הדיסני העולמי. ולא רק! נשים ונערות גם בוחרות
להתחדש ולהתהדר בחג הפורים בתחפושות דיסני במידותן. השנה שושי זוהר שדרגה את קטגוריית תחפושות פרוזן ואתם נהנים ובענק מתחפושות יחודיות, מעוצבות ומרשימות ביותר.

לאור בקשת הלקוחותתתחפשו לדמות האהובה עליכם

אתם בוחרים את התחפושת שלכם בצורה הקלה והמהירה ביותר, היכנסו לאתר, התרשמו מהמגוון, לכל נושא של תחפושות קיימות מספר דוגמאות, ביחרו את העיצוב שאליו הכי התחברתם, סמנו במועדפים, הגיעו לאחת החנויות המשווקות בארץ של שושי זוהר, מדדו, בידקו והתחדשו. למגוון התחפושות של פרוזן קיימים ליין חדש של אביזרים, ותמיד תוכלו לשדרג את הלוק של הילדה בעוד אביזר אופנתי.

לאור בקשת הלקוחות

חברתנו הרחיבה את ליין התחפושות וכעת תוכלו למצוא מגוון ענק של דגמי פרוזן חדשים בחנויות, אך לא רק. אצלנו גם תוכלו להנות ממגוון תחפושות כגון: נועה קירל, נסיכות, פיות, איילות מדהימות ביופיין, גיבורי על שונים ומגוונים, חיות פרוותיות לתינוקות ולילדים הקטנים, דמויות דיסני מעוצבות ועוד מבחר ענק שאסור לכם לפספס!
הגיעו לחנויות והתרשמו 0 הכי חשוב שתתנו לילדה את חווית הבחירה ואל תנסו לקחת אותה לכיוונים אחרים, תנו לה להיות שלמה ומחוברת לתחפושת שהיא בחרה באופן אישי.

אודותינו

חברת שושי זוהר קיימת למעלה מ 20 שנה וכבכל שנה משדרגת את העיצובים בכל הקטגוריות הקיימות ומעניקה ללקוחות שלה את התחפושות הכי חדשניות בארץ! חברת שושי זוהר איננה מתפשרת על בדים איכותים, צבעים מהפנטים, מגוון מידות ודוגמאות וליין אביזרים שמתאים לכל תחפושת, אנו מאחלים לכם חג פורים 2020 שמח ומבדח, ותמיד שמחים לראותכם אצלנו.

01369elzashine410y.jpg