תחפושות

תחפושות

תחפושות חדשות 2022
לקוחות יקרים שימו לב – שנת 2022 מפתיעה מתמיד ולמענכם ואחרי השנה המטורפת שכולם עברו – זה הזמן לחזור לשגרה ולשמחת חג הפורים הקרובה! אל תפספסו! שושי זוהר חידשה את ליין התחפושות לכבוד 2022 והוסיפה לכל קטגוריה כבין 300-400 דגמים חדשים!
כמות הדגמים/הצבעים/המידות והאפשרויות מעבר לכל דימיון – בעיצובים חדשניים ויוקרתיים, ברמת גימור מושלמת והכי חשוב במחירים לכל כיס! אז מה נותר לכם לעשות? להגיע, להתרשם מהמבחר ולהתחדש!
היכנסו לרשימת הסניפים שלנו באתר ובחרו את החנות הקרובה ביותר לאיזור מגוריכם – התחפושות וצוותי המכירות המיומנים מחכים לכם בחנויות.

תחפושות ואביזרים
לא רק תחפושות! כבכל שנה אנו דואגים לחדש את מלאי התחפושות שלנו כבעוד 200-300 דגמים חדשים לכל קטגוריה, אך השנה לאור בקשת הלקוחות לא רק את מלאי התחפושות הרחבנו – אלא גם את קו האביזרים המעוצב של שושי זוהר. לכל תחפושת ניתן להתאים את האביזר התואם והמשדרג ואם החלטתם ללכת על איבזור בלבד תוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות ולחבר תחפושת ייחודית ומבטיחה. בין כלל הקהלים שלנו הכי אוהבים להשתדרג באביזרים הם הבני נוער, בשלוש השנים האחרונות חלה עלייה במגמת התחפושות והאביזרים בקרב בני הנוער ובמיוחד עבורם שושי זוהר יצרה ליין עם סטייל ועיצוב חסר
תקדים. מהם אביזרים לתחפושות?

תחפושות לכולם
הישראלים אוהבים תחפושות מיוחדות מפוארות, באיכות טובה, ברמת גימור מקסימלית, בצבעים חדים, בדוגמאות שונות, שמלות וז'קטים מיוחדים ומפוארים, הרבה איבזורים נוצצים ועוד … ולכן השנה שושי זוהר החליטה ללכת עד הקצה ולהעניק לכם לקוחות יקרים את המגוון הכי גדול שיש – מכל מותג תוכלו למצוא מגוון של אפשרויות ולהנות מתחפושות איכותיות העומדות בכל תווי התקן האפשריים.
היכנסו לאתר שלנו – התרשמו ממגוון הקטגוריות, הדמויות…המותגים המובילים ועוד . היכנסו כעת.

  • תחפושות
  • תחפושות
  • תחפושות
02886_Cleoptra_black_SML_N