אודותינו

ברוכים הבאים אל האתר השמח ביותר בישראל!

מתי פעם אחרונה חיבקה אתכם ג'ירפה? או שישבתם לשיחה מעניינת עם קיסרית וגיישה? אצל שושי זוהר הכל יכול לקרות, אפילו פילים מרחפים ויונים מדברות! שושי זוהר מלאת דמיון ואהבה לכל הילדים והילדות ולכן היא רואה שליחות בלהפיץ שמחה ואושר בליבה של ישראל!

שושי זוהר, יצרנית התחפושות המובילה בישראל בתחום התחפושות לגיל הרך, תחפושות לילדים, תחפושות נוער ותחפושות לבוגרים. יחד עם משפחתה האוהבת, שושי יצרנית מובילה של מותגים עולמיים כגון: פאוור רנג’רס, דיסני, מרוול, ברבי, הלו קיטי, בוב הבנאי, ווינקס ועוד מותגי על רבים מכל העולם ומישראל.

מזה שלושה עשורים שושי זוהר משווקת את מוצריה לרשתות השיווק הגדולות בתחום. הפיראט האדום, טויס”אר”אס, כפר השעשועים, עידן 2000 ועוד אלפי חנויות נבחרות ברחבי הארץ נעזרים בשירותיה של שושי. מוצרי החברה עומדים בתקן הישראלי ב/562, בעלי איכות תפירה גבוהה, רמת הנראות והגימור היא ברמה גבוהה ועומדת בתקן האיכות. חברת שושי זוהר מלווה רשתות שיווק וחנויות בכדי לאפשר רכישה מותאמת עבור קהל היעד הרלוונטי אליהם. מדי שנה חברת שושי זוהר מגישה ללקוחותיה מבחר של תחפושות ואביזרי אופנה נלווים, בקולקציות חדשניות ומרהיבות. בשושי זוהר מעצבים תחפושות לכל המגזרים ופלחי השוק! אצל שושי תמצאו את אחד המבחרים הגדולים ביותר בשוק עבור תחפושות למגזר הדתי המסורתי: שלמה המלך, רחל אימנו, כלה לשבת, משה רבנו ועוד.

מבחר רחב ועשיר של תחפושות למגזר החילוני מעולם הטלוויזיה והסרטים, כגון:
פרוזן, סופיה, הסרט החדש של סינדרלה, בוב ספוג, סמי הכבאי.
סדרות: פאוור רנג’רס ברבי, סופר סטרייקה, כוכבי הפסטיגל ועוד.

לאחרונה, עקב דרישות הצרכן הישראלי, החברה עיצבה וייצרה דור חדש ומיוחד של תחפושות לבני הנוער ולקטנטנים.
בשושי זוהר הופכים כל פנטזיה דמיונית למציאות עבור הצרכן, ניתן לפגוש את מוצרי החברה באתר, בפייסבוק ובאינסטגרם.